10 najčastejších postupov ako sa dá zistiť nevera

1. GPS lokalizácia

Prvý a zároveň veľmi účinný spôsob ako zistiť, či vám partner klame, je použitie GPS lokátoru. Získate tak prehľad o navštevovaných miestach, časoch a tieto údaje potom môžete porovnávať s tým, kde by sa mal údajne nachádzať.

2. Odpočúvanie

Odposluch môže odhaliť stretnutie s milencom alebo s milenkou, môže zachytiť ich telefonický rozhovor a v niektorých prípadoch ich môže nahrať aj pri milostnom akte.

3. Skrytá kamera

Túto možnosť nezvykneme klientom odporúčať, nakoľko je použitie kamery pomerne komplikované a riskantné, ale niekedy si to situácia vyslovene vyžaduje. Zvukový záznam môže byť postačujúci dôkaz, ale kvalitné video jednoznačne vyhráva.

4. Monitorovanie mobilného telefónu

Na trhu nájdete veľa aplikácií k monitorovaniu činnosti na telefóne, niektoré sú zadarmo, iné za stovky eur. Použitím takéhoto programu získate prístup k polohe, hovorom, sms, fotografiám a k ďalšej aktivite. Jediným problémom je dostať takúto aplikáciu do telefónu.

5. Monitorovanie PC

Táto možnosť je oproti telefónu o niečo jednoduchšia, hlavne ak sa v rodine zvykne používať spoločný počítač. Veľakrát stačí použiť voľne stiahnuteľný program a dostanete sa k veľmi zaujímavej komunikácii.

6. Keylogger

Tento spôsob úzko súvisí s monitorovaním PC, ale vzhľadom na to, že sa nejedná o software a nevyžaduje prístup k PC, dávame ho do vlastnej kategórie. V podstate sa jedná o medzikus medzi PC a klávesnicou, ktorý zaznamenáva každé písmeno. Potom máte prístup k všetkým napísaným textom, vrátane hesiel.

7. Kontrola alibi

Odohrala sa udalosť, ktorá celkom k vášmu partnerovi nepasuje? Môžete skúsiť preveriť tvrdenia o zrealizovanej akcii u hotelového personálu, u susedov, kolegov alebo priateľov.

8. Sledovanie tachometru

Pomerne jednoduchá, ale účinná stratégia na kontrolu partnera. Ak vám tvrdí, že celý víkend bol doma, pravdepodobne bude veľmi podozrivé, pokiaľ auto urobilo 150km.

9. Sledovanie partnera

Detektívna kancelária alebo súkromný detektív na neveru je ďalšou cestou, ktorú samozrejme musíme spomenúť. Svojpomocné sledovanie, kúpa a použitie techniky bez skúseností môže narobiť viac problémov ako osohu. Skôr ako partnera vyplašíte, skúste sa obrátiť na odborníkov.

10. Polygraf

Pokiaľ všetky postupy zlyhajú a dôvera je naďalej významne narušená, pošlite ho na detektor lži.

 

Niektoré zo spomínaných bodov sa nedajú realizovať v medziach zákona. Tento článok nepovažujte za návod a určite sa podľa toho neriaďte. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať a my sa vám pokúsime nájsť optimálne riešenie, ktoré bude v medziach zákona.